25.1. – STARTUJEME – zahájení 2. běhu podnikatelského inklubátoru

„Spousta lidí dělá to, co je vlastně ani nebaví. Někdo chce změnu v práci, dělat věci jinak. Někdo chce začít podnikat. Někdo má nápad, ale nikdy se neodhodlá k realizaci, pak ho časem zrealizuje někdo jiný a vydělá na tom. Udělejte to jinak, uvědomte si, co chcete dělat a proč? A začněte to i dělat. My vám na to dáme nástroje.“


1. běh novojičínského podnikatelského inklubátoru máme za sebou – v říjnu jsme se sešli u závěrečných prezentací a jen jsme hleděli, co všechno z toho „podhoubí“, kde se toho tolik dělo, vzešlo! :-)  Sešla se pestrá sestava – lidé s nápadem, který jej chtěli „uhladit“ v podnikatelský záměr, jiní se potřebovali spíše tak nějak lépe zabydlet ve své identitě a ujasnit si, co nabízí světu; našli se i tací, kteří potřebovali sladit práci s hodnotami a s rodinou a zapojili se i ti, kteří chtěli oživit nějakým nápadem komunitu, kde žijí.

O čem bude 2. běh? Nebo lépe řečeno – o kom bude? Uvidíme. Příběh tvoříte především vy 😉 My pro vás máme jako eso v rukávu mentory, kteří mají, co nabídnout. 2. běh jsme oproti 1. posunuli ještě trochu dál… Navýšili jsme počet setkání i mentorů, kteří budou účastníkům k dispozici. Každý účastník také bude moct po celou dobu inklubátoru využívat mini tarif v COWO NOVO.
Půjdete do toho?  Těšíme se!

Termíny (jedná se o pondělky, vždy v čase od 17 do 20 hodin):
25.1. – STARTUJEME
8.2. – KDO JSEM
22.2. – CO CHCI DĚLAT
7.3. – TEORETICKÁ PŘEDNÁŠKA
21.3. LEAN CANVAS
4.4. – 1. prezentace záměru pro mentory
18.4. – Konzultační schůzka
2.5. – PITCH – prezentace záměru
16.5. – Teoretická přednáška (FINANCE)
30.5. – Konzultační schůzka
13.6. – Teoretická přednáška (PR A MARKETING)
27.6. – ZÁVĚREČNÉ PREZENTACE

Do inklubátoru se zapojují tito mentoři: Michaela Holišová, Zdeněk Vondra, Michal Ondra, Alan Holiš, Zuzana Vinklárková a Romana Řezníčková. Jako poradci, kteří budou přítomni na vybraných setkáních a budou také k zastižení, jsou Jakub Domitra, Regina Bednaříková, Jaroslav Procházka.

Cena: 4 900 Kč (zahrnuje 12 setkání, mini tarif ve sdílené kanceláři COWO NOVO, konzultace s mentory, 3 kurzy v COWO NOVO)

Cena za první 2 setkání (je možné se účastnit jen jich): 800 Kč (prosíme, uveďte u registrace v poslední otázce)