31.3. – Kurz komunikačních dovedností

Jedno moudré pořekadlo praví, že kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Nejenom znalost jazyka, ale hlavně správná komunikace je klíčem k mnoha lidem a otvírá nám řadu dveří. Workshop je určený pro všechny, kteří si chtějí zlepšit svoje komunikační dovednosti.


communication-73331_960_720

Obsah workshopu:

  1. Jak komunikujeme, komunikační modely, komunikační styly
  2. Efektivní komunikace, techniky komunikace
  3. Vedení dialogu
  4. Základy prezentace

Komunikujeme takřka neustále a celým svým tělem vyjadřujeme svůj postoj. Kolikrát si říkáme, jak je možné, že jsme si nevšimli, že naši kolegové či kamarádi jsou naštvaní – a je to z toho důvodu, že jsme prostě někdy totálně hlušší při komunikaci s ostatními a nevšímáme si signálů, které nám druhá strana vysílá. Sice je super, že žijeme v dobře moderních technologií, ale efektivní komunikace je ta, která nás posune v pravděpodobnosti mít dobrou práci, naslouchat svému partnerovi nebo dokázat trefně říci, co vlastně potřebujeme a chceme. Každý z nás má svůj velký talent, aby rozvíjel svůj vlastní styl komunikace a aby se při komunikaci s druhými cítil dobře.

Lektorkou je kariérová poradkyně a certifikovaná koučka Mgr. Pavlína Vašátová (více o lektorce – reference i absolvované kurzy a výcviky, najdete na www.pavlinavasatova.com)

Kdy?

31. března, 16:00–20:00

Kde?

v COWO NOVO (Palackého 50, budova gymnázia)

Za kolik?

550 Kč (studenti, osoby na RD a ZTP sleva 15 %)

Počet míst omezen, registrujte se včas.

REGISTRACE ZDE

Komunikační dovednosti