22. 9. – Dejte své práci svobodu a volnost díky Google Apps

By 23.5.2016 Akce No Comments

Víte, že 64 % společností zařazených v žebříčku Fortune 500 (pět set největších společností v USA) používá Google Apps? Chcete objevit výhody a možnosti, které vedou společnosti jako Google, Whirpool, Česká spořitelna nebo Kofola, k tomu využívat Google Apps?


Na workshopu si ukážeme hlavní výhody práce a spolupráce v online prostředí a naučíme se, jak nejlépe využívat aplikace Google Apps pro rozvoje svého podnikání. Lektorem je Radovan Jansa.

Gmail

Dostáváte desítky mailů denně a občas se vám stane, že něco prostě “zazdíte”? Pokud ovládnete Gmail, máte po starostech :) V Gmailu se naučíme efektvině používat štítky v kombinaci s automatickými filtry tak, aby jsme měli vždy ty nejpodstatnější emaily na očích. A aby náš inbox byl jen s minimem nevyřízených zpráv, zvládneme používat metodu “zero inbox”.

Kalendář Google

Bez kalendáře se vytížený člověk neobejde. Proč tedy nevyužít potenciál, který nabízíKalendář Google. Díky propojení s mobilním telefonem a možností geolokace se náš telefon stává virtuálním osobním asistentem, který nás upozorní třeba v situaci, kdy na schůzku vlivem dopravní situace máme vyjet o 30 minut dříve… Na školení se naučíme, jak si zorganizovat čas pomocí Kalendáře Google, propojit jej s mobilem a virtuálním asistentem Google Now.

Dokumenty a Disk Google

Největší síla online aplikací se skrývá ve sdílení. Dokumenty již nekolují emailem v různých kopiích, ale jsou sdíleny pro online spolupráci. Můžeme tak spolupracovat bez ohledu na to, kde se spolupracovníci právě nacházejí. Naučíme se, jak naplno využít online spolupráci formou komentářů, návrhů či revizí dokumentů. A že nám něco v základní výbavě Google Apps chybí? Snadno si přidáme nové funkce pomocí doplňků. Ukážeme si jak na to a vybereme ty nejlepší rozšíření Google Apps a Disku Google.

Google Hangouts

Google Hangouts se vám bude také hodit, videohovory včetně sdílení obrazovky, chatu a spousty dalších rozšíření jsou ideálním nástrojem pro videokonference.

Chrome zařízení

Na závěr si vyzkoušíme, jak vytěžit online prostředí na maximum díky chrome zařízením(chromebookům a chromeboxům). Budete mít dostatek času vyzkoušet si chromebooky i chromeboxy.


O lektorovi (Radovan Jansa)

Jsem velkým fanouškem Google technologií, takže asi nepřekvapí, že jsem aktivním členem a “veterán organizátorem” Google User Group, zakladatelem komunity GEG Novojičínsko a také hlavním organizátorem největší konference o Google technologiích ve vzdělávání v České republice, kterým byl GEGfest v Praze.

V roce 2008 jsem zavedl v zaměstnání Google Apps a od té doby probíhá komunikace uvnitř společnosti zásadně online pomocí sdílení a spolupráce. Zároveň jako propagátor chrome zařízení již třetím rokem používám k maximální spokojenosti chromebook jako hlavní pracovní nástroj.

Cena: 590 Kč (studenti, osoby na RD a ZTP sleva 15 %, studenti GNJ 30 %)

REGISTRACE ZDE