V COWO NOVO se nachází sdílená kancelář, konferenční, malá zasedací místnost, galerie a vstupní chodba.  Naše prostory jsou velmi variabilní, místnosti rádi uzpůsobíme příležitosti, pro kterou si je najmete. Fotky budeme průběžně odměňovat.

Coworkingová místnost – sdílená kancelář

 • kapacita: 10 pracovních míst
 • rozměry místnosti: 6 x 9 metrů
 • tento prostor slouží jako: pracovní místa pro coworkery
 • vybavenost místnosti: vybavená samoobslužná kuchyňka s barem, 5x pracovní stůl o rozměru 125/75 cm, 5x pracovní stůl o rozměru 75/75 cm, každé pracovní místo s pohodlnou, polohovatelnou, prodyšnou kancelářskou židlí; velký kompletační stůl o rozměru 240/80 cm, na kterém naleznete většinu kancelářských potřeb k vaší práci, tiskárny – skenování, tisk a kopírování černobíle i barevně, formáty A4 i A3kuchyňská skříňka šíře 80 cm (vyhrazena pro coworkery – členy, kde si mohou zanechat své vlastní pochutiny, oblíbené čaje či jiné rozmanité ingredience k jídlu či pití na příští dny),
 • v místnosti  je i recepce sdílené asistentky – sdílená asistentka je k dispozici v době otevírací doby
 • nabízíme možnost stálé rezervace pracovního místa (stálé neměnné pracovní místo s možnosti zanechání si vlastních pracovních potřeb na daném pracovním stole či v úschovné uzamykatelné skříňce v prostorách šatny)
 • místo ve sdílené kanceláři na konkrétní termín si lze rezervovat ZDE

Žlutá (velká) zasedačka

 • kapacita: celkem až 50 osob (v případě happeningů a podobných akcí); místnost lze různě uspořádat dle typu akce (od toho se odvíjí i kapacita), v místnosti najdete: 4 až 5 pracovních míst v „gaučové zóně“, 10 míst k sezení na paletovém posezení s podsedáky, 20 míst k sezení na konferenčních židlích (+ možnost přidat dalších 20 přídavných konferenčních židlí)
 • rozměry místnosti: 6 x 9 metrů
 • tento prostor slouží pro: pořádání zasedání, jednání, kurzů, workshopů, porad, vzdělávacích akcí, představení, happeningů atd.; pro lidi využívající služby COWO NOVO k vyřízení telefonátů, relaxaci, odpočinku při práci, navázání kontaktů, … (v případě, že není místnost pronajata), pracovní místo pro coworkery (v případě, že není místnost pronajata)
 • vybavenost místnosti4 x pracovní stůl o rozměru 125/75 cm, 1 x pracovní stůl o rozměru 75/75 cm, každé pracovní místo s pohodlnou, polohovatelnou, prodyšnou kancelářskou židlí, 2 x pohovka pro neformální jednání, 5 x paletové posezení pro 10 lidí, 20 x jednací židle (+ možnost doplnit o 20 x další typ jednacích židlí), sdílená knihovnaflip chartdataprojektor
 • nabízíme možnostzapůjčení knih v prostorách COWO NOVO zdarma, zapůjčení knih mimo COWO NOVO za poplatek, využití dataprojektoru i flip chartuzajištění cateringu pro vaše akce, variabilní rozmístění stolů i posezení (formální či neformální) dle potřeby (prohlédněte si u dříve realizovaných akcí), v případě potřeby lze z paletového posezení sestavit i menší pódium, využití kuchyňky v coworkingové místnosti

Zelená (malá) zasedačka

 • kapacita: 8 osob
 • rozměry místnosti: 6 x 3 metry
 • prostor slouží pro/jako: místo k setkávání lidí využívajících služeb COWO NOVO, pro společné svačiny, obědy, vyřízení telefonátů, … (v případě, že není místnost pronajata), k pronájmu např. za účelem porad, jednání, vzdělávání či kurzů, vyřízení pracovní schůzky, …
 • vybavenost místnosti: vybavená samoobslužná kuchyňka (k dispozici je lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí), jednací stolky 75/75 (3 ks), pohodlné jednací židličky (8 ks)
 • místnost nabízí různé možnosti rozmístění stolů dle potřeby 
 • možnost využití dataprojektoru (nutné nahlásit předem)

Relax chodba

Relax chodba je klidová zóna, kde můžete chvilkou odpočinku nabrat sílu a energii do další práce. Můžete zde vyřídit svůj telefonní hovor, debatu, pokochat se vystavenými díly naší mini galerie nebo si jen nerušeně vypít čaj či kávu a sníst si nějakou tu dobrotu. K tomuto můžete využít dvě pohovky či sedací schody. V případě, že vám bude chladno, můžete využít deky, které jsou vám k dispozici. U sedacích schodů naleznete něco málo ke čtení ve formě časopisů a na odreagování a změnu myšlenek jsme pro vás nachystali hlavolamy.
Jsme zde pro různorodé lidi, kteří se věnují různorodým činnostem, a tak jsme se rozhodli podpořit i umělce, a to v naši minigalerii v Relax chodbě. Návštěvníci COWO NOVO si zde mohou vystavená díla nejen prohlédnout, ale dílo si i zamluvit a po ukončení dané výstavy zakoupit.
Na konci relax chodby se v zákoutí nachází prostory šatny. Naleznete zde místo na odložení jak obuvi, tak bund, kabátů i pokrývek hlavy. Pro členy COWO NOVO jsou zde k dispozici uzamykatelné skříňky.

Vstupní chodba

Vstupní chodba je u nás informačním řečištěm, kde naleznete infotabule našich coworkerů, tak i samotného COWO NOVO (termíny pořádaných akcí, důležité zprávy, nabídky, …).
Členům COWO NOVO zde nabízíme možnost zapsání informací o jejich činnostech, nabídky i poptávky, umístění propagačních materiálů a vizitek.
V mezičase přednášek či kurzů nebo při čekání na sjednanou schůzku můžete posečkat v této vstupní hale, protože i zde jsme počítali s místy k sezení.

cowo novo