Stavte se

Seznámíme se, ukážeme vám prostory a třeba u dobré kávy probereme vaše dotazy o možnostech spolupráce. Můžete nám také napsat nebo nám zavolat. Rádi si s vámi schůzku domluvíme – takové rande bez následků.

Den na zkoušku

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Nedivíme se vám, také vás do toho nenutíme. Přijďte a jednoduše si to u nás vyzkoušejte – jeden den u nás můžete pracovat zdarma, abyste si vyzkoušeli, jestli je pro vás COWO NOVO to pravé ořechové.

Vyberte si tarif

Tarify jsou rozděleny do několika skupin podle rozsahu využívání prostoru COWO NOVO. Vyberte si. Měnit jej můžete každý měsíc podle potřeby. Takže vůbec nevadí, že někdy u nás jeden měsíc potřebujete být dvakrát do týdne a jindy zase dvakrát do měsíce. Rádi se přizpůsobíme vašim potřebám.

Jako člen COWO NOVO získáváte automaticky zřízení členského profilu na stránkách www.cowonovo.cz – využijte tento prostor k prezentaci sebe či své práce. Předveďte se. Také bude v našich prostorách umístěna vaše vizitka. Rádi vám nabídneme příležitost a prostor pro networking a sdílení referencí a tipů – i my vás rádi poznáme.

Chcete být v obraze a vědět, co se u nás děje? K odběru novinek se můžete přihlásit ZDE.