…pokud jste členem COWO NOVO

(to znamená, že využíváte některý z našich tarifů, detaily jejich podmínek viz ceník)

Sdílená kancelář

Naši sdílenou kancelář můžete využít jednorázově nebo si vybrat některý z našich tarifů. V ceně jsou zahrnuty veškeré provozní náklady na sdílené prostory – elektřina, vytápění, vodné – stočné, úklid společných prostor, vybavenost kuchyňky, internetové připojení, služby technika, obsluha recepce, apod. Jako členové získáte tarify za zvýhodněnou cenu. Rezervace zde.

Zasedací a konferenční místnost

Člen COWO NOVO má v případě většiny tarifů možnost využívat zasedací místnosti zdarma 4 hodiny/měsíc. Hodiny se nedají převádět do dalšího měsíce. V případě vyššího počtu hodin, má člen zvýhodněnou cenu. Místnosti si samozřejmě můžete pronajmout i v případě, že členy COWO NOVO nejste – podrobnosti o podmínkách pronájmu najdete v ceníku. Pokud máte nějaké dotazy, rádi vám na ně odpovíme. Rezervuje si některou z místností pro konkrétní termín, který potřebujete.

Sdílená asistentka

Asistentka COWO NOVO je centrálním mozkem celého coworkingu. Zajišťuje každodenní provoz, dohlíží, aby vše fungovalo, vše plynulo, všeho byl dostatek. Je hlavním informátorem pro všechny, kdo vstupují do kontaktu s COWO NOVO. U ní se střetávají veškeré informace a požadavky členů.

Nad rámec tarifu je možné využívat služeb asistentky pro vybrané administrativní úkony (tvorba databází, pochůzky, třídění pošty, vyhledání informací apod.), podrobnosti najdete v ceníku.

Členský profil a prezentace

Automaticky získáváte zřízení členského profilu na stránkách www.cowonovo.cz. Také v našich prostorách bude umístěna vaše vizitka. Profil slouží k dalšímu networkingu a sdílení referencí.

Sdílená samoobslužná kavárna

Kavárna poskytuje základní servis pro občerstvení a obsluhu vašich návštěv. Za příznvé ceny vám nabízí základní sortiment kavárny s výbornou čersvě praženou kávou. Naleznete zde také čerstvé ovoce a drobné občerstvení.

Pro vaše větší akce jsme schopni zajistit také obsluhu či catering dle vašeho výběru.

Sdílená knihovna

V COWO NOVO je vám k dispozici naše sdílená knihovna, která se postupně vyvíjí, roste, doplňuje. Budeme rádi, když se k naší knihovně budete rádi vracet a pokaždé v ní najdete něco nového a zajímavého. Takže pokud vám nějaká knížka padne do oka, vezměte ji do ruky. Klidně se s ní můžete uvelebit na nějakém gauči či v křesle, taky si ji můžete půjčit domů. Podělte se o své čtenářské zážitky s ostatními (nejen v COWO NOVO), doporučte dobrou knihu známému. Čtěte.

Sdílená knihovna je ideální pro čtenáře, kteří zvládají odolávat nákupním orgiím v knihkupectví; rádi si knihu vypůjčí a pak ji zase pošlou dál.

Sdílená tiskárna

Barevně nebo černobíle? Není problém. Využijte naší tiskárny, detaily viz ceník.

Sdílená mobilita

Členové mají možnost využit k přemístění v rámci NJ cowo-novo-kolo. První dvě hodiny má člen zápůjčku zdarma, každá další hodina je zpoplatněna 250 Kč, aby mohli kolo sdílet i další členové.

…pokud nejste členy COWO NOVO, ale máte zájem o naše služby

Výše zmíněných služeb (až na členský profil a sebeprezentaci) můžete samozřejmě využít i za okolností, že nejste členy COWO NOVO. Potřebujete jen příležitostně využít některý z našich prostor? Přijďte klidně příležitostně, jste vítáni. Pokud chcete mít jistotu, že pro vás budeme mít místnost, rezervujte si jej.

Jako členové však získáváte určité výhody (finančního i nefinančního – a nevyčíslitelného – charakteru), proto své členství důkladně zvažte. Klidně si k nám přijďte na den jen tak na zkoušku, uvidíte, jak se vám u nás bude líbit. Podrobnosti o podmínkách členství najdete v sekci „ceník“.

Potřebujete u nás pracovat, ale zároveň zajistit hlídání dětí? Domluvte si hlídání v RC Provázek, kde se o vaše ratolesti vzorně postarají profesionální pečovatelky.

U nás se pořád něco děje, stále se pouštíme do nových věcí… Pokud chcete být v obraze, přihlašte se k odběru novinek ZDE.